Clasa 9K
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Clasa 9K

Acest forum apartine clasei 9K din liceul Viilor!
 
AcasaGaleriePozeUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» un topic offtopic :d
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 12:36 am Scris de Lilly

» Concurs de poze!
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 12:15 am Scris de stefyDX

» Cum a fost vacanta de paste?
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 7:50 pm Scris de George

» Parerea ta?(8)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 3:24 pm Scris de Lilly

» Parerea ta?(3)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 12:50 am Scris de Allexa

» Ora de romana
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 9:20 pm Scris de Sergiulian

» Parerea ta?(2)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 9:19 pm Scris de Sergiulian

» Un nou site?
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 10:01 am Scris de Sergiulian

» Intrebari!Number 2.
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 10:01 am Scris de Sergiulian

Galerie
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
Meniu
 Portal
 HOME
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Top postatori
Lilly (51)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? EmptyName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? I_voting_barName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty 
Allexa (35)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? EmptyName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? I_voting_barName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty 
George (34)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? EmptyName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? I_voting_barName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty 
Sergiulian (24)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? EmptyName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? I_voting_barName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty 
Lumyy (14)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? EmptyName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? I_voting_barName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty 
Oana (10)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? EmptyName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? I_voting_barName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty 
stefyDX (9)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? EmptyName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? I_voting_barName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty 
alina (9)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? EmptyName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? I_voting_barName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty 
fifilik1 (8)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? EmptyName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? I_voting_barName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty 
Miky (5)
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? EmptyName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? I_voting_barName:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty 

 

 Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?

In jos 
+5
Miky
alina
Allexa
Lumyy
George
9 participanți
AutorMesaj
George
The Creativer
The Creativer
George


Taur Caine
Mesaje : 34
Data de inscriere : 26/11/2009
Varsta : 30

Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
MesajSubiect: Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?   Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 8:58 pm

Mam gandit ca daca e sa stau sa fac la fiecare cate un post o sa ajunga pagina sa fie de 2 km asa ca o sa pun cate 2 persoane poate si 3 , si asi dori sa scrieti mai mult:D


Name:Alina
Name:Liviu

Have Fun !
Sus In jos
https://9kclass.forumgratuit.ro
Lumyy
Lulu
Lulu
Lumyy


Capricorn Cocos
Mesaje : 14
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
MesajSubiect: Re: Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?   Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 9:01 pm

Alina e o dulce n'am ce sa zic.
Iar Liviu are noroc ca e cuminte ca scapa de ascultat la geografie Question))
Sus In jos
Allexa
Allexa
Allexa
Allexa


Balanta Cocos
Mesaje : 35
Data de inscriere : 27/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
MesajSubiect: Re: Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?   Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 7:51 pm

Lumyy a scris:
Alina e o dulce n'am ce sa zic.
Iar Liviu are noroc ca e cuminte ca scapa de ascultat la geografie Question))
Subscriu Laughing !
Sus In jos
alina
Kynky
Kynky
alina


Sagetator Caine
Mesaje : 9
Data de inscriere : 16/03/2010
Varsta : 29
Localizare : gr

Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
MesajSubiect: Re: Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?   Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 8:05 pm

liviu este super de trb...ma inteleg destul de bn cu el..Smile
Sus In jos
Miky
Mikydux
Mikydux
Miky


Mesaje : 5
Data de inscriere : 03/12/2009

Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
MesajSubiect: :)   Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 8:51 pm

Alina este f d treaba si glumeatza asa ca mne;Tine Minte:Xsi ee oo scumpika>Very Happy<
si Liviu e un baiat cuminte si d trb:P
Sus In jos
Oana
pytika
pytika
Oana


Gemeni Caine
Mesaje : 10
Data de inscriere : 09/03/2010
Varsta : 29
Localizare : bucuresti :))

Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
MesajSubiect: Re: Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?   Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeSam Mar 20, 2010 11:58 am

alina ..[ o dulce : x ] ❤
liviu.. [prea d trb ]: x
... Very Happy mai mult nu stiu ce sa scriu george nu'mi scoate iar ochii Laughing :d
Sus In jos
fifilik1
Fifi Boss
Fifi Boss
fifilik1


Mesaje : 8
Data de inscriere : 25/02/2010

Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
MesajSubiect: Re: Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?   Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeLun Mar 22, 2010 7:47 pm

alina este o ft. de treaba care mai da din kand in kand temele aproape mereu Question

liviu e un baiat de treaba iar daca stai cu el in banca te omoara cu intrebari. in fine e de trb ma inteleg poate cel mai bine dintre colegi dar si cu ceilalti ma impac bine
Sus In jos
Lilly
Kissy
Kissy
Lilly


Capricorn Cocos
Mesaje : 51
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 30

Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
MesajSubiect: Re: Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?   Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeMar Mar 23, 2010 7:54 pm

alina e kinky=)) si ma inteleg bine cu ea:)

liviu ... nu am stat prea mult timp cu el da putinu ala kt am stat nu m'a deranjat cu nimic si mi'a dat de inteles k e de treaba:)

na george k am scris mai mult:))
Sus In jos
Sergiulian
Bage
Bage
Sergiulian


Pesti Caine
Mesaje : 24
Data de inscriere : 01/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
MesajSubiect: Re: Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?   Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 9:47 am

De Alina nu am ce sa zic...si la liviu la fel...lasa'ti dreq WOW...mai bine joci barbut Question
Sus In jos
http://www.romaniareala.tk
Continut sponsorizat





Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Empty
MesajSubiect: Re: Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?   Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)? Icon_minitime

Sus In jos
 
Name:Alina , Name:Liviu (parerea ta 6)?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parerea ta ?(7)
» Parerea ta?(8)
» Parerea ta?
» Parerea ta?(2)
» Parerea ta?(3)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clasa 9K :: Zona Clasei :: Discuti-
Mergi direct la: